?

Log in

rino_ceronte
rino_ceronte
.... .. .. .....
September 2016
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

rino_ceronte [userpic]

Через кордон я пробивався з боєм...

На першому рубежі представниця Дніпроавіа зафіксувала в мене перегруз у 12 кг (ці бовдури встановили ліміт у 15 кг. З Грузії!!!), за шо я виклав 60 баксів, Добре, шо не єврів, як вона хотіла спочатку. При відльоті до Грузії я також заплатив за перегруз 600 грв. За книги.

У ручній кладі на заході до зони відльоту в мене також виявили зайве вино. Можна лише літр, в той час як в мене було чотири пляшки (ще два літри були в багажі). Вмовив, пославшися на тих, хто мені це вино подарував. Справило враження, Людина пропустила. Та й це це не все. В Дніпрі митник побачив вино у своєму рентгені, сказав, що можна ввозити лише 2 літри. Карати не став, але по-доброму попередив.

Й шо я вам можу сказати... Я ніколи в житті не пив. Друзі знають. Жодної рюмки або келиха. Й уперше в житті про це жалкую. Бо тримаю зараз на язику смак справжньої Хванчкари (це єдине, про шо попросила мати, не знаючи, шо справжньої Хванчкари майже немає й в самій Грузії. Цього вина росте лише 50 гектарів на схилі всього лише одного пагорбу в Рачі, й пляшки розходяться від 50 баксів за штуку далеко-далеко від Тбілісі. Якщо ви купуєте "Хванчкару" в пляшках в Тбілісі, маєте великий ризик купити несправжню), й не вірю, що таке чудо взагалі може існувати! Так саме я жалкував, що не палю, коли м'яв в руках та нюхав сигари "Коїба". Я абсолютно згоден із гурманами, які кажуть, що пити Хванчкару бокалами - це варварство. Треба капати піпеткою по дві-три краплі на тиждень... Вкотре дякую Мамі Свімону, який щойно почувши про прохання моєї мами, зателефонував до Рачі, звідки мені привезли цього вина до літака.

Кому цікаво про природу феномену, справа в кліматі. В Рачі холодно, й процес бродіння зупинявся від морозу на половині, залишаючи незброженою певну кількість цукру.

...А в холодильнику ще тушинський сир лежить!...